Loading...

Požičovňa elektro bicyklov

Požičovňa elektro bicyklov

Horský elektrobicykel Crussis

Radi objavujete prírodné zákutia na dvoch kolesách? Telgárt poskytuje mnoho ľahších aj náročnejších cyklotrás. Počas svojich výletov si preto preveríte nielen svoju kondíciu ale tiež objavíte miesta, ktoré budú jednoznačne patriť medzi vaše najkrajšie spomienky z dovolenky. 

Na vaše cyklotúry vám radi zapožičiame horské elektro bicykle, pre viac informácií nás prosím kontaktujte.

NA KVALITE ZáLEžI

Crussis ONE-Largo 7.7-S je krásny a výkonný e-bike na rýchlu jazdu na väčších kolesách – v elegantnom jednofarebnom prevedení a s extra silnou batériou k tomu! Ako model z legendárneho sedmičkového radu sa môže chváliť skvelou geometriou a výborným vyvážením! O to sa stará prevažne stredový motor BAFANG MAX Drive, ktorý je poháňaný integrovanou 17,5 Ah Panasonic batériou. S touto zostavou a päťstupňovou asistenciou potom dôjdete až 150 km ďaleko. Mieru dopomoci nastavíte na farebnom LCD displeji, kde nájdete aj USB port na dobíjanie mobilu.

Veľké 29” kolesá sú dnes pri horských bicykloch nesmierne populárne a v kombinácii s kvalitnými plášťami Maxxis Ardent sú zárukou rýchlosti dokonalej priľnavosti za jazdy. O bezpečie za jazdy sa krásne postarajú kotúčové hydraulické brzdy a vidlica Suntour XCM HLO DS. S týmto e-bikom vás v teréne už nič nezastaví!

Spoľahlivá batéria a výkonny motor

Srdcom elektrobicykla je batéria Panasonic 36V/17,5 Ah (630 Wh), ktorá je úplne integrovaná do rámu a v kombinácii so stredovým motorom tak prispieva k dokonalému vyváženiu celého bicykla. Na jedno nabitie vás takto silná batéria dovezie až 150 km ďaleko (v závislosti od profilu trate). Batéria je vybavená BMS doskou (Battery Management System), ktorá ju chráni pred prehriatím, skratom alebo prebitím.

 

BAFANG MAX Drive (M400) s krútiacim momentom 80 Nm je vybavený torzným snímačom šliapania, čo znamená, že čím intenzívnejšie sa pri jazde namáhate, tým viac vám motor dopomôže. Motor sa nachádza v strede kolesa, takže zaisťuje optimálne ťažisko a bicykel tak perfektne drží stopu.

Farebný LCD displej, ktorý je s ním prepojený, zobrazuje informácie o aktuálnom stave batérie, využívanom stupni asistencie, rýchlosti a prejdenej vzdialenosti. Ďalej je vybavený USB portom na dobíjanie mobilných zariadení (telefón, navigácia, osvetlenie).

CENNÍK A PODMIENKY POŽIČANIA

1 deň – 40€

2 dni – 60€